خدمات فحوا

تولید محتوا

هدف اصلی تیم فحوا تولید محتوای تخصصی سازگار با نیاز هر کسب و کار است. تیم تولید محتوای فحوا با بررسی وبسایت یا صفحات اجتماعی و تشکیل اتاق فکر، محتوای متناسب با ویژگی‌های منحصر به فرد مخاطبان هر کسب و کار را نگارش می‌کند.

مشاوره تولید محتوا

تولید محتوای سئو شده و در عین حال متناسب با نیاز کاربر دغدغه اصلی بسیاری از کسب و کار‌ها است. تیم فحوا دانش مربوط به انتخاب کلمات کلیدی مناسب و تولید محتوای اصولی را در اختیار کسب و کار‌ها قرار می‌دهد.

تنظیم تقویم محتوایی

در کنار تولید محتوای خوب داشتن نظم و اصول استاندارد در بروز رسانی و انتشار محتوا، تاثیر گذاری آن را دوچندان می‌کند. تنظیم تقویم محتوایی سئو شده یکی از خدمات تیم فحوا است که دقیقا متناسب با نیاز کسب و کارها تنظیم می‌شود.

انتشار رپورتاژ آگهی و اخبار برندینگ

خدمات انتشار اخبار مربوط به کسب و کار‌ها، معرفی برند و انتشار رپورتاژ آگهی در رسانه‌ها و خبرگزاری‌های بزرگ توسط تیم فحوا همسو با اهداف کسب و کار‌ها ارائه می‌شود.

مشاوره سئو

با استفاده از ابزار‌های پیشرفته و بررسی وبسایت توسط تیم سئو فحوا ضعف‌های آن مشخص شده و متناسب با آن راهکار‌‌های زمان بندی شده به کسب و کار‌ها ارائه می‌شود.

کمپین بازاریابی محتوایی

تمامی مراحل آنالیز کسب و کار، بررسی وبسایت، تعیین استراتژی تولید محتوا، تقویم محتوایی و انتشار اخبار با محتوای برندینگ و رپورتاژ آگهی توسط تیم فحوا تا زمان حصول نتیجه مدیریت خواهد‌شد.

.